Wyciągarka samojezdna MEF MOBIL

Samopozycjonująca, zdalnie sterowana wyciągarka do wyjmowania, podnoszenia i transportu wkładu rurowego.
 

Wyciągarka Mef Mobil ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie utrudniony jest dostęp. Jest całkowicie samowystarczalna i prezentowana jest jako rozwiązanie uniwersalne dla instalacji petrochemicznych. Do wyciągania i wprowadzania wiązki rur wykorzystany jest sprawdzony system szybkomocujący Mef Express.

Wyciągarka Mef Mobil pracuje przy pozycjonowaniu, podnoszeniu lub transporcie przeznaczonych do konserwacji wkładów rurowych całkowicie bez pomocy żurawia. Jej konstrukcja jest solidna i stabilna, podnosi się bez problemu do wysokości 4.2m (166”), pozwalając szybko i precyzyjnie uzyskać dostęp do wymiennika ciepła. Dzięki zastosowaniu przenośnego panelu sterowania (również w wersji bezprzewodowej) możliwe jest zdalne sterowanie wszystkimi operacjami, co umożliwia zmniejszenie liczby personelu oraz zwiększa bezpieczeństwo.

Wyciągarka Mef Mobil dostępna jest w dwóch rozmiarach, różniących się wagą, długością i obsługiwanymi średnicami wiązek rur. Dzięki niej ekstremalnie szybko i precyzyjnie przebiega także operacja wprowadzania wkładu rurowego do wymiennika po konserwacji, co gwarantuje minimalne czasy przestoju instalacji.

ULOTKA