Narzędzie do cięcia rury od wewnątrz F/794 i F/794L

Przecinak F/794 przeznaczony jest do cięcia od wewnątrz pojedyńczej rury za płytą sitową wymiennika, dla średnic rury do d38,10mm. Przecinak F/794 ma możliwość regulacji głębokości cięcia REmax do 152,40mm.

Przecinak F/794L ma możliwość regulacji głębokości cięcia od wewnątrz rury o średnicy do d38,10mm do maksymalnie 304,80mm.
Producent:

Narzędzie do planowania F/751R

Ręczne narzędzie do planowania rur w płycie sitowej z ostrzami HSS.

F/751 jest stosowane po rozwalcowaniu do planowania rur w drugiej płycie sitowej (odpowiednie również do obróbki wykańczającej). Kierunek obrotu noża skrawającego jest prawostronny. Specjalna budowa w kształcie obrotowego dzwonu chroni powierzchnię płyty sitowej przed jakimikolwiek zadrapaniami podczas obróbki.
Producent:
Narzędzie jest dobierane zgodnie ze średnicą zewnętrzną i grubością ścianki rury według znormalizowanego szeregu średnic BWG; oraz odpowiednim dla każdego rozmiaru pilotem, czyli stalową, obrotową tuleją prowadzącą (nie jest dołączona; należy ją zamówić razem z narzędziem F/751R odpowiednio do szczegółowych wymagań)

Narzędzia F/794 oraz F/751 mają możliwość podłączenia do silnika elektrycznego typu MBOS, pneumatycznego MOF lub rozwalcarki MACROL.