Rowkownica F/26

Samocentrujące narzędzie do rowkowania z regulacją głębokości B, wymiennymi nożami HSS-Co i kanałkami do doprowadzenie chłodziwa.
Producent:

Rowkownica F/26 wykonuje rowki w otworach płyt sitowych (z powodzeniem stosowana również do odnawiania  istniejących  rowków) ze standardową głębokością odcinka B, która może być regulowana w zakresie od 1 do 12 mm.
Większe długości odcinka B, aż do 300 mm, można uzyskać poprzez zastosowanie dłuższego trzpienia, przedłużonej sprężynki łącznika noża lub przedłużonej tulei kołnierzowej.
Rowkownica F/26 wyposażona jest w kanałki do doprowadzania chłodziwa i tak jak wszystkie narzędzia z serii Holetool  pracuje z wiertarkami promieniowymi lub obrabiarkami sterowanymi numerycznie.

Rowkownica F/26  produkowana jest w 7 rozmiarach, co pozwala na wykonanie rowkowania w otworach o średnicach od  9,75 mm do 51,50 mm.

Noże
Samocentrująca rowkownica F/26  wyposażona jest w wymienne noże HSS-Co 10%. Noże produkowane są w 3 różnych rozmiarach. Dzięki różnego rodzaju ząbkowaniom wykonują kanałki/rowki lub jednocześnie inne rodzaje obróbki.
Maus Italia wykonuje na życzenie Klienta również noże specjalne, dla parametrów nie przedstawionych w katalogu.

ULOTKA

Rowkownica uniwersalna F/112

Rowkownica uniwersalna, ze stałą głębokością B, do otworów w płycie sitowej o średnicach od 7 mm do 30 mm.

Producent:

F/112 jest uniwersalnym narzędziem do wykonania jednocześnie jednego lub więcej  rowków  w otworach  płyty sitowej.
Rowkownica F/112 jest zaprojektowana i wykonana przez firmę Maus Italia z materiałów najwyższej jakości.

F/112  współpracuje z wiertarkami promieniowymi lub wiertarkami CNC.

Pierścienie centrujące i  noże skrawające do F/112 są produkowane przez Maus Italia specjalnie dla podanych parametrów otworów.

ULOTKA

Rowkownica uniwersalna F/120

Rowkownica uniwersalna, ze stałą głębokością B i hydraulicznym rozprężeniem, do otworów w płycie sitowej o średnicach od 15 mm do 120 mm.

Producent:

F/120 jest uniwersalnym narzędziem z hydraulicznym rozprężeniem, do wykonania jednocześnie jednego lub więcej rowków w otworach płyty sitowej o średnicach od 15 mm do 120 mm; gniazdach pierścieni Seegera, pierścieniach OR, wylotach, itp.

F/120 wykonane jest ze specjalnej stali NiCr, hartowanej i utwardzonej przez chromowanie.
Poprzez stożek Morse’a nr 4 może być stosowana z wiertarkami promieniowymi, tokarkami kłowymi, frezarkami lub obrabiarkami.

F/120 jest dostarczane z pierścieniami samocentrującymi, uchwytem noża i specjalnie wykonanymi nożami do rowkowania.

ULOTKA